Pište pls komentáře!!! Dělám to pro vás, tak se sem tam vyjádřete....

Z koncíků- Hessisch Lichtenau

16. října 2006 v 20:34 | Miki |  Koncerty

Koncert Tokio Hotel 4.6.2006- Hessisch Lichtenau
Koncert dopadl suprově!! Jeli jsme dvoupatrovým autobusem, který vyjížděl z Brna ve 4.00 hodin ráno a pak už nabíral postupně lidi. Cestou každý nepovinně poslouchal své discmany a mp3 v kterých měli Tokio Hotel na plný volume.. Do Hessisch Lichtenau jsme dorazili v 15.00 hod.
Nejdříve jsme nemohli naít halu, protože byla dobře skrytá. Málem jsme omylem šli do cirkusu, kde měli vystoupit Kelly Family :-D. Proto mamka ( Jitka Košková) s taťkou (Milan Koška) vystoupili a šli se tam zeptat hlídače. Hned jak, ale vystoupili tak slyšeli fanynky a nějakou hudbu. Takže jsme se nemuseli bát, že by jsme tam byli špatně, jen místo nalevo jsme museli jít napravo. Když jsme se blížili k hale viděli jsme už šíleně moc lidí. Billík pak říkal, že tam je 16 000 lidí. Ve frontě jsme mohli stát tak hoďku(možná déle). Zatím jsme se tam zase stihli pohádat s němci( njn trochu jsme předbíhali :-D). Mysleli jsme si, že koncert bude krytý, ale byl pod širým nebem!! Jak jsme z toho byli šťastní!! Znamenalo to čerstvý vzduch po celou dobu koncertu. Koncert měli skvěle zorganizovaný! Bylo to rozdělené, aby se fanoušci na sebe nemuseli tlačit. V úplně první řadě byli ti nejmenší co by opravdu nic neviděli. Druhá řada vlastně byla jako ta první, akorát tam byli o trochu větší, druhá řada ta byla pro mládež a další byla pro zbytek, kteří se do prvních řad už nevešli. Když jsme tam přišli, tak nás přiřadili do druhé řady. Byli jsme za to šťastní, protože to mohlo být horší. Ale, když jsme viděli ty před námi, jak všechno uvidí. Začali jsme bojovat, ale ochranka byla neoblomná.Pak vystoupila předkapela Scheissegal( myslím, že se tak jmenovali, protože když tam přišli všichni to začali řvát). Mají suprovou kapelu, takže škoda, že neměli svoje songy.
Skvěle ale dav nažhavili třeba Nirvánou a nebo Metallicou. Jejich zpěvák úplně senzačně zpíval a nástroje taky měli skvělý. Doufám, že o nich ještě uslyšíme. Mamka mi pak vyprávěla, že když se tam musela ještě vrátit, protože jedný holčině tam zabavili kameru, tak pak museli jít nazpátek zadním vchodem. Šel tam prý ten zpěvák ze Scheissegal a držel se tam se svojí holkou za ruku. Šel tam s nima i zbytek kapely. Teď nás s mamkou mrzí, že si nevzala autogram. Když předkapela dohrála, začalo nás mrzet, že neuvidíme vše z Tokiáčků. Začali jsme zase bojovat. Podlezly jsme s holkama zábradlí ( museli jsme podlézt pod půl metrem :-D) A byly jsme v první řadě. Takže to znamená, že jsme byly tři řady pod pódiem. S holkama jsme to pořádně rozjely až se na nás smál i Bill :-D. Mooc to všem slušelo!!!!Přidáme sem fotky a videa, takže se jukněte!!! Billíkovi se zase strašně zlepšil hlas a ani jednou nezazpíval falešně. Byl to nej večer mého života!!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama