Pište pls komentáře!!! Dělám to pro vás, tak se sem tam vyjádřete....

Já nejsem já 18-The End

30. října 2006 v 19:07 | M@rtin@ |  Ff- Já nejsem já
JAMIE
Ležím na posteli a najednou mi někdo zaklepe na dveře.
"Mami běž pryč! Nechci s nikým mluvit ani s tebou už sem ti to říkala!!" zakřičela sem a hlas mi přeskakoval.
"To sem já....Bill." ozvalo se zpoza dveří.
"Vypadni!!!" křikla sem na něj.
"Jamie. Nech mi ten dopis vysvětlit. Věř mi, že to, co v něm je není pravda!!"
"A co by to potom bylo??!!"
"No....to co tam napsaný je, pravda je, ale ne z toho úhlu pohledu jak se to zdá."
"Ale tys ji podvedl!!! A i když ti to chtěla odpustit tak ses na ni vykašlal!!! Prostě si ji zahejbal!! Jak mám takovýmu klukovi uvěřit!!!?? A ještě ty věci, co tam psala. Bille odejdi!"
"Není to pravda. Nech mě to prosím vysvětlit." žadonil tam dál, ale já to už nemohla vydržet, otevřela sem dveře a koukala na něj dost naštvaným výrazem. Bill se ale nenechal odradit.
"Věř mi, že sem to nebyl já. Nebyl sem to já - nebyl." říkal mi dokola, nevím proč ale ty jeho slova mě neutěšovala - právě naopak. Už sem to nemohla vydržet a tak sem ho kopla..no do velmi citlivýho místa. Bill úplně vyjekl bolestí a jednou rukou se chytil zdi, aby bolestí nespadl. Já tam na něho jenom koukala dál s nenávistí v obličeji a koukala jak se tam Bill kroutí. Ale patří mu to!!! No....i kdyby mě nepodváděl, tak sem se aspoň pomstila za tu holku, který to udělal!!
"Já sem to nebyl věř mi. Ona...to ona podváděla mě!! Furt mě otravovala. Zjistil sem, že se mnou chodí jenom kvůli slávě a tak sem ji od sebe chtěl odehnat, tím, že sem se JAKO vyspal s její no bývalou kámoškou. Protože ona podvedla tak nějak i ji, protože ten kluk se kterým mi zahýbala byl její kluk!!! Byla to i má kámoška a tak sem jí to řekl a potom sem od ní chtěl tuhle laskavost. Ale mezi mnou a ní k ničemu nedošlo a nikdy sem nikoho nepodvedl a tak. A to proč sem se jí neozval bylo proto, že sem s ní nechtěl nikdy mluvit, protože mě jenom využívala, proto aby se mohla zviditelnit." řekl a furt se tam kroutil v bolestech, teď už ale ne v tak velkých. Koukal sem na něj, nevěděla sem, jestli mu mám uvěřit nebo ne. Nakonec ale přece jenom moje svědomí povolilo a já sem mu pomohla si sednout a objala sem ho. Furt sem ale nemohla zadržet slzy. Navíc teď vím, že ho to asi bolí. Ale nejenom to, že sem ho kopla, ale i to, co mi řekl, protože mu to asi nebylo příjemný, mluvit o holce, která ho podvedla. Bill je hrozně citlivej a proto ho to asi muselo hodně ranit. Když si vezmu jak to ranilo mě.
***
BILL
Ještě, že se všechno vyjasnilo. Hrozně by mě to mrzelo, kdyby se to neurovnalo mezi náma. A navíc, když to málem všechno skončilo, kvůli omylu! Sem hrozně rád, že sem se s Jamie setkal a poznal. Ale tohle by nikdy nebylo, kdyby sem se s Tomem nevyměnil. Doteď sme ale nepřišli na to, proč sme se vyměnili. Prostě sme to nikdo nechápali - i holky nad tím zkoušely přemýšlet, ale taky je nic nenapadlo. No ale to nevadí. Vím jenom jedno, že ta výměna mi našla prima holku, se kterou sem nějakou dobu chodil. Ne sice napořád, ale chodil sem s ní aspoň chvíli a měli sme se alespoň tu chvíli rádi. A i za tu chvíli sem byl hrozně vděčnej, protože byla skvělá!!! Výměna s Tomem mi zajistila dívku na dobu, kdy sem byl slavnej a ta dívka o mě nestála kvůli tý slávě jako ta předchozí a to bylo to, díky čemu sem byl šťastnej a myslím, že i Jamie byla, ale prostě nám to nějak nevydrželo. Mrzí mě to popravdě doteď, ale co se dalo dělat, přestávala mezi náma být ta jiskra a přestávalo to mezi náma fungovat. Už sme nebyli spolu tak šťastní jako na začátku. Nevim ani kde teď Jamie je, nevim co dělá - nic! Úplně sme zničili všechny kontakty na sebe a myslím, že je to dobře, protože kdyby to tak nebylo, tak bych na ni musel furt myslet a musel bych si říkat - Mám ji zavolat??? Mám ji napsat??? Mám za ní přijet??? - Takhle si to alespoň nemusím říkat, říkám si jenom - Chybí mi....
TOM
Ta chvilková výměna s bráchou měla jistý výhody, ale i nevýhody!!! Například byla to docela zábava poznat, jakej život brácha vede a musím říct, že bych si to s ním už nikdy na světě nevyměnil. Ten život, který vede on není pro mě. A navíc sem hrozně rád, že sem se dal dohromady s Meg, za což taky vděčím té naší výměně, která se stala. S Meg nám to sice moc dlouho nevydrželo, ale nějakou chvíli jo. Potom, co sme se rozešli, sem Billovi záviděl, že má ještě Jamie, ale ti se rozešli asi rok po mě a Meg. Řekněme, že to co bylo mezi mnou a Meg přestávalo fungovat a nevim čím to bylo doteď. Jeden druhému sme se vzdalovali a tak a navíc každej sme se začal zajímat o jiný lidi kolem sebe. Meg taky nebyla takovej andílek jak sem si vždycky myslel. A navíc náš vztah ke konci byl asi spíš jenom takovej, že sme se setkali hlavně až večer a tak, takže náš vztah byl spíš fyzický ke konci a to sem nechtěl. Už sem chtěl i normální vztah a nakonec sme s Meg usoudili, že bude lepší to ukončit. Po Meg sem ale zase začal být ten starý Tom, který rád flirtoval na mejdanech a pil a prostě si užíval života. S Meg sem takový nebyl. Na jiný holky sem se nedíval nic, ale teď už zase jo. Už nebyl nikdo pro koho bych to dělal - nikdo....
KONEC
Napsala Evelyn
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 katchulin katchulin | Web | 19. listopadu 2006 v 15:21 | Reagovat

je to hezký,ale napsala bych pokráčko,je to zvláštní konec mno:(ale jinak fakt pěkny

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama